Хиты продаж

Новинки

Інтернет-магазин FHB гарантує

Великий вибір товарів — у нашому каталозі ви знайдете самі популярні категорії продукції Farmasi : засоби для макіяжу, догляд за обличчям, тілом, волоссям, продукція для дітей і товари для будинку. Асортимент постійно поповнюється актуальними новинками.
Своєчасне доставлення — продукція в наявності. Обробляємо заявки покупців в найкоротші терміни, відправляємо товари в день замовлення, за умови оформлення заявки до 17: 00. Орієнтовний термін доставлення транспортними компаніями по Україні складає 1-3 дні.
Допомога консультантів — менеджери інтернет-магазину FHB знають абсолютно все про продукцію торгової марки Farmasi. Ви завжди можете розраховувати на детальну консультацію, допомогу у виборі косметичних продуктів і рекомендації по застосуванню.
Виняткова якість — реалізуємо сертифіковану продукцію, яка повністю відповідає світовим нормам і стандартам якості. Строго дотримуємося термінів і умов зберігання косметичної продукції.
Привілеї для партнерів — ми відкриті до взаємовигідної та довгострокової співпраці, забезпечуємо постійну підтримку наших партнерів, надаємо заохочувальні знижки та бонуси, залежно від обсягу замовлення.
Комфортні умови — спеціально для наших покупців передбачені декілька способів оплати та доставлення замовлення. Витрати за доставляння ми беремо на себе якщо сума замовлення від 300 грн.