109 грн
Є в наявності

З року в рік стандарти стилю і модні тенденції набирають нові оберти, перетворюються і оновлюються. Однією з таких "бьюті-потреб" сьогодні є доглянутість, природність і бездоганний макіяж. Бути завжди красивою і чарівливою допоможуть щипці для завивки вій від турецького бренду Farmasi. Вони майстерно зроблять ваш погляд більше чарівливим і привабливим, підкреслять красу очей і створять необхідні акценти в образі.

Інструмент дбайливо і ефективно підкручує вії, надаючи їм ваблячий кокетливий вигин. Завдяки спеціальним подушечкам ризик травмування вій зводиться до мінімуму. Руків'я спеціальної форми забезпечує зручне захоплення для максимально комфортного, приємного і ефективного застосування щипців. Для виготовлення моделі використовувалися матеріали високої якості. 

Спосіб застосування : акуратно помістити щипці під вії верхніх повік. Обережно закрийте щипці і зафіксуйте на декілька секунд, після цього повільно відкрийте щипці і зніміть з вій. Будьте уважні: для того, щоб уникнути ушкодження вій, завивайте вії перед нанесенням туші. Використайте з обережністю.

Ще не було питань.

Мітки: Для інтимної гігієни, Щипці для завивки вій, farmasi, косметика вінниця, топ брендів косметики, make up, інтернет магазин вінниця, кращі бренди 2019